Sausis            
    Vasaris            
5 Šiauliai MASTER TURNYRAS
Arūnas Čiplys II vieta
Irena Čiplienė  III vieta
16 Mažeikiai Mažeikių raj. Pirmenybės
Arūnas Čiplys I vieta
Algimantas Razgus II vieta
Aleksas Januška III vieta
Valdas Mišeikis IV vieta
Irena Čiplienė I vieta
Milda Turkovienė II vieta
Lina Baliutienė III vieta
Daiva Mišeikienė IV vieta
19 Priekule Priekules atviras čempionatas I etapas
Latvija Arūnas Čiplys I vieta
Milda Turkovienė III vieta
Irena Čiplienė IV vieta
Daiva Mišeikienė 5 vieta
Darius Repšys 7 vieta
20 Šiauliai AUKSINĖ STRĖLĖ
Arūnas Čiplys II vieta
Darius Repšys III vieta
26 Vecumnieki Vecumnieki Kauss
Latvija Arūnas Čiplys I vieta
Irena Čiplienė 9 vieta
    Kovas            
5 Trakai Trakų pilies taurė
Arūnas Čiplys III vieta
Irena Čiplienė 9 vieta
Aleksandr Stankevič 17 vieta
Viktoras Berezinas 17 vieta
19 Jekabpils Jekabpils Kauss
Latvija Arūnas Čiplys III vieta
    Balandis            
1-3 Police POLISH OPEN 2011
Lenkija dalyvavo A.Čiplys, D.Zaikauskas, I.Čiplienė, A.Stankevič
A.Čiplys  33 vieta
14 Mažeikiai Klubo varžybos
Aleksandr Stankevič - uždarymas nuo 170
9-10 Šiauliai FEDERACIJOS TAURĖ 2011
Arūnas Čiplys I vieta
Darius Repšys 5 vieta
Algimantas Razgus 9 vieta
Bronius Januška 9 vieta
Daiva Mišeikienė 5 vieta
Irena Čiplienė 9 vieta
A.Čiplys - J.Stekolnikovas III vieta
L.Baliutienė - D.Mišeikienė II vieta
Vyrų komanda  I vieta A.Čiplys, J.Stekolnikovas, D.Repšys, A.Stankevič
Moterų komanda I 3 vieta I.Čiplienė - M.Turkovienė
Moterų komanda II 4 vieta L.Baliutienė - D.Mišeikienė
Bendroje klubų įskaitoje čempionai
    Gegužė            
7 Vilnius PELĖDA 2011
Arūnas Čiplys  II vieta
Irena Čiplienė I vieta paguodos turnyre
Jurijus Stekolnikovas 9 vieta
Darius Repšys 9 vieta
Aleksandr Stankevič 17 vieta
15 Priekule Priekules atviras čempionatas III etapas
Latvija Arūnas Čiplys I vieta
Irena Čiplienė II vieta
Milda Turkovienė 5 vieta
Darius Repšys 5 vieta
Bronius Januška 9 vieta
21 Cesis CESIS KAUSS
Latvija Arūnas Čiplys I vieta
Irena Čiplienė 9 vieta
Darius Repšys 9 vieta
22 Šiauliai SAULĖS MIESTAS - Neolimpinių sporto šakų žaidynės
Arūnas Čiplys  I vieta
Darius Repšys 5 vieta
Irena Čiplienė 5 vieta
Algimantas Razgus 9 vieta
Donatas Zaikauskas 17 vieta
Aleksandr Stankevič 17 vieta
    Birželis            
04 Šiauliai Mažeikių TAURĖ
Arūnas Čiplys  9 vieta
Darius Repšys 9 vieta
Aleksandr Stankevič 9 vieta
Irena Čiplienė 9 vieta
Daiva Mišeikienė 9 vieta
Algimantas Razgus 17 vieta
Virmantas Budrys 17 vieta
Viktoras Berezinas 17 vieta
Darius Repšys II vieta Shanghay
Jurijus Stekolnikovas III vieta Shanghay
Arūnas Čiplys  III vieta Shanghay
9 Mažeikiai Klubo varžybos
Saulius Sukuris - uždarymas nuo 164  
    Liepa          
16 Vacumnieki Lilly Cup - mišrių porų varžybos
Latvija Arūnas ir Irena Čipliai  5 vieta
    Rugpjūtis          
13 Saulkrasti Saulkrasti Kaussa
Latvija Arūnas Čiplys  I vieta
Irena Čiplienė 9 vieta
Darius Repšys 9 vieta
    Rugsėjis            
5-6. Priekule Priekules Kaussa
Arūnas Čiplys  I vieta
Jurijus Stekolnikovas 5 vieta
Irena Čiplienė 5 vieta
Darius Repšys 9 vieta
A.Čiplys-D.Repšys III vieta
17-18 Riga BALTIC CUP OPEN (pasaulio reitingas)